Seneste Salg
1.750.000 kr.
juli 2019 • 9.115 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.539.968 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.122.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.238.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.750.000 kr. | 4. jul. 2019 | |
| Skjult | tinglysning | 773.500 kr. | 1. jun. 2001 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1938 |
| Total | 192 m² |
| Bebygget | 96 m² |
| Bolig | 192 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 96 m² | 3 |
| 1. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 96 m² | 2 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2005 |
| Bebygget | 14 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5709688 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0661 | Gyldig |