Seneste Salg
3.195.000 kr.
november 2008 • 22.660 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 2.614.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.631.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 3.195.000 kr. | 6. nov. 2008 | |
| Skjult | tinglysning | 3.500.000 kr. | 29. okt. 2008 | |
| Skjult | tinglysning | 140.000 kr. | 15. jan. 2008 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1995 |
| Total | 148 m² |
| Bebygget | 148 m² |
| Bolig | 141 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 141 m² | 5 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1995 |
| Bebygget | 30 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3157484 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0860 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Anden virksomhedsrådgivning | 1 år | – |