Seneste Salg
315.000 kr.
august 2024 • 3.058 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Skjult | tinglysning | 315.000 kr. | 5. aug. 2024 | |
| – | vurdering | 478.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 472.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 55.000 kr. | 15. feb. 1993 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1979 |
| Total | 131 m² |
| Bebygget | 131 m² |
| Bolig | 103 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 103 m² | 4 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1979 |
| Bebygget | 35 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3145223 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0813 | Gyldig |