Seneste Salg
3.100.000 kr.
april 2018 • 15.657 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 9.190.764 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 11.068.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 11.320.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 3.100.000 kr. | 1. apr. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 7.350.000 kr. | 1. apr. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 2.240.000 kr. | 1. mar. 2009 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2007 |
| Total | 231 m² |
| Bebygget | 231 m² |
| Bolig | 198 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 198 m² | 6 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2021 |
| Bebygget | 34 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 9683974 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0190 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Andre personlige serviceydelser i.a.n. | 7 år | – |