Seneste Salg
2.450.000 kr.
marts 2018 • 12.374 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.961.288 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.110.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.068.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.450.000 kr. | 1. mar. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 495.000 kr. | 1. mar. 2018 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2009 |
| Total | 252 m² |
| Bebygget | 252 m² |
| Bolig | 198 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 198 m² | 6 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5728246 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Ikke-finansielle holdingselskaber | 6 år til nu | – |