Seneste Salg
600.000 kr.
december 1969 • 4.511 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.676.758 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.842.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.953.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 600.000 kr. | 31. dec. 1969 | |
| Skjult | tinglysning | 300.000 kr. | 31. dec. 1969 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1879 |
| Total | 93 m² |
| Bebygget | 93 m² |
| Bolig | 133 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 133 m² | 6 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1978 |
| Bebygget | 49 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Bebygget | 15 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2293741 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0260 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Agenturhandel med blandet sortiment | 7 år | – |