Seneste Salg
870.000 kr.
februar 2020 • 9.886 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.285.064 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.261.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.331.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 870.000 kr. | 13. feb. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 825.000 kr. | 1. dec. 2016 | |
| Skjult | tinglysning | 325.000 kr. | 1. dec. 2016 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1971 |
| Total | 88 m² |
| Bebygget | 88 m² |
| Bolig | 88 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 88 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 24 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2535562 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0330 | Gyldig |