Seneste Salg
1.130.000 kr.
juli 2001 • 7.793 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.963.010 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.919.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.976.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.130.000 kr. | 16. jul. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 565.000 kr. | 16. jul. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 554.000 kr. | 1. jul. 2001 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1976 |
| Total | 145 m² |
| Bebygget | 145 m² |
| Bolig | 145 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 145 m² | 5 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1976 |
| Bebygget | 31 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Fritliggende overdækning |
| Opførelsesår | 2024 |
| Bebygget | 7 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Levende tage |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2011 |
| Bebygget | 13 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5707405 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0657 | Gyldig |