Seneste Salg
1.025.000 kr.
december 2025 • 4.812 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.883.594 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 1.025.000 kr. | 1. dec. 2025 | |
| – | vurdering | 2.379.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.449.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.875.000 kr. | 1. okt. 2012 | |
| Skjult | tinglysning | 85.000 kr. | 1. okt. 2012 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1979 |
| Total | 125 m² |
| Bebygget | 125 m² |
| Bolig | 213 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 213 m² | 8 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1979 |
| Bebygget | 44 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Bebygget | 14 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Driftstatus 11 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5707409 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0657 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Uoplyst | 12 år | – | |
| Murere | 19 år | – | |
| Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse | 1 år | – |