Seneste Salg
1.450.000 kr.
januar 2022 • 17.262 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.955.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 1.450.000 kr. | 4. jan. 2022 | |
| – | vurdering | 1.915.000 kr. | 1. jan. 2022 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1967 |
| Ombygningsår | 1970 |
| Total | 84 m² |
| Bebygget | 84 m² |
| Bolig | 84 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Varmepumpe |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Andet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 84 m² | 3 |
| Anvendelse | Ukendt bygning |
| Status | Driftstatus 11 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2480914 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0326 | Gyldig |
Hvad er ejendommens type og beliggenhed? Ejendommen er en kulturel institution beliggende på Fjordbakken 3 i Bisserup, 4243 Rude. Bisserup er et område inden for Slagelse Kommune. Hvilke grunddata har ejendommen? Ejendommen blev opført i 1967. Den samlede bygningsareal udgør 84 m², hvoraf hele arealet er beboelsesareal. Ejendommen består af 1 etage og der er registreret 2 bygninger på adressen. Er der lokalplaner for ejendommen? Der findes en lokalplan for ejendommen, som fastlægger bebyggelsesprocenten for området.