Seneste Salg
210.000 kr.
juli 1994 • 837 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.456.035 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 633.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 667.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 210.000 kr. | 1. jul. 1994 | |
| Skjult | tinglysning | 105.000 kr. | 1. jul. 1994 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1883 |
| Total | 148 m² |
| Bebygget | 148 m² |
| Bolig | 251 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 251 m² | 5 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3347489 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0846 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Ikke-finansielle holdingselskaber | 4 år | – | |
| Detailhandel med andre varer i.a.n. via internet | 7 år | – | |
| Fremstilling af andre møbler | 5 år | – |