Seneste Salg
3.400.000 kr.
december 2020 • 11.333 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 3.400.000 kr. | 23. dec. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 1.500.000 kr. | 9. jan. 2009 | |
| Skjult | tinglysning | 1.750.000 kr. | 1. okt. 2008 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1946 |
| Ombygningsår | 2009 |
| Total | 406 m² |
| Bebygget | 203 m² |
| Bolig | 300 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. | Bygning til detailhandel | 170 m² | 4 |
| 1. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 75 m² | 2 |
| 1. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 130 m² | 4 |
| 2. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 95 m² | 3 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 7015483 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0420 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Udlejning af erhvervsejendomme | 23 år | – |