Seneste Salg
1.695.000 kr.
november 2023 • 15.694 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 2.015.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 1.695.000 kr. | 23. nov. 2023 | |
| – | vurdering | 2.009.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 420.000 kr. | 13. aug. 1979 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1925 |
| Total | 78 m² |
| Bebygget | 78 m² |
| Bolig | 108 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 108 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 55 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4241567 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0751 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Investering for egen regning | 24 år til nu | – | |
| Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n. | 11 år til nu | – | |
| Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n. | 3 år til nu | – | |
| Anden udlejning af boliger | 5 år til nu | – | |
| Administration af fast ejendom på kontraktbasis | 3 år til nu | – | |
| Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør |
| 0 år til nu |
| – |
| Inkassoaktiviteter og kreditoplysning | 0 år til nu | – |