Seneste Salg
479.372 kr.
december 2010 • 4.439 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.524.176 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.651.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 1.654.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 479.372 kr. | 31. dec. 2010 | |
| Skjult | tinglysning | 2.100.000 kr. | 31. dec. 2010 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1929 |
| Ombygningsår | 1969 |
| Total | 156 m² |
| Bebygget | 78 m² |
| Bolig | 108 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. | Bygning til detailhandel | 48 m² | 2 |
| 1. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 108 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2259015 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0250 | Gyldig |