Seneste Salg
2.012.500 kr.
december 2016 • 20.536 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 2.754.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.746.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.012.500 kr. | 1. dec. 2016 | |
| Skjult | tinglysning | 1.298.000 kr. | 1. dec. 2016 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 130 |
| Opførelsesår | 2003 |
| Total | 134 m² |
| Bebygget | 134 m² |
| Bolig | 98 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Enhedsanvendelse 130 | 98 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 9014938 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0751 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Anden finansiel formidling i.a.n. | 15 år til nu | – |