Seneste Salg
6.120.000 kr.
juli 2022 • 25.500 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 2.228.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 2.278.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 6.120.000 kr. | 14. jul. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.180.000 kr. | 9. dec. 1977 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1800 |
| Total | 240 m² |
| Bebygget | 240 m² |
| Bolig | 240 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 240 m² | 6 |
| Anvendelse | Lade til foder, afgrøder mv. |
| Opførelsesår | 1985 |
| Total | 512 m² |
| Bebygget | 512 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Lade til foder, afgrøder mv. | 512 m² | – |
| Anvendelse | Anden bygning til landbrug mv. |
| Opførelsesår | 1972 |
| Total | 336 m² |
| Bebygget | 336 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Anden bygning til landbrug mv. | 336 m² | – |
| Anvendelse | Anden bygning til landbrug mv. |
| Opførelsesår | 1985 |
| Total | 126 m² |
| Bebygget | 126 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |