Seneste Salg
600.000 kr.
januar 2024 • 3.896 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.644.258 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 600.000 kr. | 16. jan. 2024 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2024 |
| Total | 209 m² |
| Bebygget | 209 m² |
| Bolig | 154 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 154 m² | 3 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 100129631 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0787 | Gyldig |