Seneste Salg
175.000 kr.
oktober 2001 • 3.431 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 520.455 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 811.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 790.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 175.000 kr. | 15. okt. 2001 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1981 |
| Ombygningsår | 2001 |
| Total | 51 m² |
| Bebygget | 51 m² |
| Bolig | 51 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 51 m² | 2 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2008 |
| Bebygget | 7 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1973 |
| Bebygget | 12 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2007 |
| Bebygget | 17 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2567576 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0390 | Gyldig |