Seneste Salg
142.722 kr.
december 1999 • 658 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.245.452 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.015.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.974.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 142.722 kr. | 13. dec. 1999 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2000 |
| Ombygningsår | 2006 |
| Total | 132 m² |
| Bebygget | 132 m² |
| Bolig | 217 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 89 m² | 2 |
| – | Bolig | 217 m² | 6 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 2001 |
| Bebygget | 45 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8260961 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Ikke-finansielle holdingselskaber | 7 år til nu | – |