Seneste Salg
47.507.812 kr.
september 2021 • 558.915 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.318.520 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 47.507.812 kr. | 8. sep. 2021 |
| Anvendelse | Række-, kæde- og klyngehus |
| Opførelsesår | 2023 |
| Total | 92 m² |
| Bebygget | 92 m² |
| Bolig | 85 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Række-, kæde- og klyngehus | 85 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 100483443 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0320 | Gyldig |