Seneste Salg
655.000 kr.
april 1989 • 3.619 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 3.767.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.756.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 655.000 kr. | 27. apr. 1989 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1978 |
| Total | 100 m² |
| Bebygget | 100 m² |
| Bolig | 181 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 181 m² | 6 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2007 |
| Bebygget | 20 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2003 |
| Bebygget | 17 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4241818 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0751 | Gyldig |