Seneste Salg
441.785 kr.
august 1981 • 5.197 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.087.090 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.066.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.032.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 441.785 kr. | 26. aug. 1981 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 130 |
| Opførelsesår | 1981 |
| Total | 85 m² |
| Bebygget | 85 m² |
| Bolig | 85 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Enhedsanvendelse 130 | 85 m² | 3 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1981 |
| Bebygget | 21 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4282080 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0740 | Gyldig |