Seneste Salg
2.550.000 kr.
maj 2025 • 30.000 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.580.490 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 2.550.000 kr. | 13. maj 2025 | |
| – | vurdering | 2.858.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.612.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 220.000 kr. | 1. dec. 2003 | |
| Skjult | tinglysning | 375.000 kr. | 24. okt. 2003 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 2004 |
| Total | 87 m² |
| Bebygget | 87 m² |
| Bolig | 85 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 85 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 9025539 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0727 | Gyldig |