Seneste Salg
2.050.000 kr.
august 2023 • 15.074 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.411.136 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.572.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 2.050.000 kr. | 14. aug. 2023 | |
| – | vurdering | 1.582.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.500.000 kr. | 1. dec. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 1.120.000 kr. | 1. feb. 2010 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1973 |
| Total | 136 m² |
| Bebygget | 136 m² |
| Bolig | 136 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 136 m² | 5 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 30 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3028076 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0430 | Gyldig |