Seneste Salg
2.350.000 kr.
december 2010 • 19.583 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.182.560 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.429.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.472.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.350.000 kr. | 1. dec. 2010 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1927 |
| Total | 80 m² |
| Bebygget | 80 m² |
| Bolig | 120 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 120 m² | 6 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1970 |
| Bebygget | 40 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2352279 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0217 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Computerprogrammering | 2 år | – |