Seneste Salg
275.000 kr.
januar 2013 • 5.093 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.468.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 1.409.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 275.000 kr. | 1. jan. 2013 | |
| Skjult | tinglysning | 275.000 kr. | 1. jan. 2013 | |
| Skjult | tinglysning | 149.500 kr. | 1. aug. 2003 | |
| Skjult | tinglysning | 149.500 kr. | 1. aug. 2003 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1958 |
| Total | 54 m² |
| Bebygget | 54 m² |
| Bolig | 54 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Varmepumpe |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 54 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 10038686 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0630 | Gyldig |