Seneste Salg
1.300.000 kr.
juli 2020 • 5.417 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.355.920 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 1.300.000 kr. | 31. jul. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 353.797 kr. | 12. nov. 2001 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1887 |
| Ombygningsår | 1975 |
| Total | 168 m² |
| Bebygget | 84 m² |
| Bolig | 240 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 79 m² | 3 |
| 1. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 85 m² | 3 |
| 2. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 76 m² | 3 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5484440 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0450 | Gyldig |