Seneste Salg
995.000 kr.
februar 2019 • 7.210 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.408.290 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.369.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.499.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 995.000 kr. | 1. feb. 2019 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 130 |
| Opførelsesår | 2000 |
| Total | 142 m² |
| Bebygget | 101 m² |
| Bolig | 138 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Enhedsanvendelse 130 | 138 m² | 5 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2550985 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0390 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Ikke-finansielle holdingselskaber | 1 år til nu | – |