Seneste Salg
1.200.000 kr.
april 2019 • 9.917 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.255.496 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.073.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.080.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.200.000 kr. | 1. apr. 2019 | |
| Skjult | tinglysning | 505.000 kr. | 1. apr. 2019 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1930 |
| Ombygningsår | 1962 |
| Total | 129 m² |
| Bebygget | 129 m² |
| Bolig | 121 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 121 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1930 |
| Bebygget | 14 m² |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1997 |
| Bebygget | 24 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3028867 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0430 | Gyldig |