Seneste Salg
31.500.000 kr.
juni 2024 • 73.598 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Skjult | tinglysning | 31.500.000 kr. | 17. jun. 2024 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 2020 |
| Total | 278 m² |
| Bebygget | 278 m² |
| Bolig | 428 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 428 m² | 8 |
| Anvendelse | Stald til kvæg, får mv. |
| Total | 8064 m² |
| Bebygget | 8064 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Under opførelse |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stald til kvæg, får mv. | 8064 m² | – |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 210 |
| Total | 6661 m² |
| Bebygget | 6661 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Driftstatus 14 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 210 |
| Total | 2557 m² |
| Bebygget | 2557 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Driftstatus 14 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 210 |
| Total | 730 m² |
| Bebygget | 730 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Driftstatus 9 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 210 |
| Total | 730 m² |
| Bebygget | 730 m² |