Seneste Salg
820.000 kr.
oktober 2016 • 4.481 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.352.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.330.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 820.000 kr. | 1. okt. 2016 | |
| Skjult | tinglysning | 480.000 kr. | 2. jun. 2015 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1976 |
| Ombygningsår | 2017 |
| Total | 207 m² |
| Bebygget | 207 m² |
| Bolig | 183 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 183 m² | 6 |
| – | Ukendt bygning | 46 m² | 1 |
| Anvendelse | Garage |
| Bebygget | 5 m² |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5198319 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0575 | Gyldig |