Seneste Salg
880.000 kr.
januar 2026 • 7.273 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Skjult | tinglysning | 880.000 kr. | 21. jan. 2026 | |
| – | vurdering | 746.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 734.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 975.000 kr. | 15. mar. 2015 | |
| Skjult | tinglysning | 1.150.000 kr. | 15. maj 2010 | |
| Skjult | tinglysning | 350.000 kr. | 15. maj 2010 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1977 |
| Total | 121 m² |
| Bebygget | 121 m² |
| Bolig | 121 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 121 m² | 4 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1977 |
| Bebygget | 32 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5198344 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0575 | Gyldig |