Seneste Salg
3.075.000 kr.
august 2020 • 17.982 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 3.844.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 4.071.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 3.075.000 kr. | 7. aug. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 991.350 kr. | 20. jun. 1996 | |
| Skjult | tinglysning | 495.675 kr. | 20. jun. 1996 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1963 |
| Ombygningsår | 2003 |
| Total | 171 m² |
| Bebygget | 171 m² |
| Bolig | 171 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 171 m² | 7 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1996 |
| Bebygget | 23 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2260307 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0201 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Bogføring og revision: skatterådgivning | 27 år | – | |
| Bogføring og revision; skatterådgivning | 10 år til nu | – |