Seneste Salg
525.000 kr.
juni 2002 • 4.200 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.891.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.834.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 525.000 kr. | 15. jun. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 262.500 kr. | 15. jun. 2002 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1923 |
| Total | 76 m² |
| Bebygget | 76 m² |
| Bolig | 125 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 125 m² | 6 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1975 |
| Bebygget | 11 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Andet materiale |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1956 |
| Bebygget | 17 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1956 |
| Bebygget | 13 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Status | Driftstatus 10 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1975 |
| Bebygget | 20 m² |
| Status | Driftstatus 10 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2445662 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0306 | Gyldig |