Seneste Salg
72.161.875 kr.
december 2021 • 622.085 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.813.812 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.720.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.712.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 72.161.875 kr. | 22. dec. 2021 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 130 |
| Opførelsesår | 2009 |
| Total | 116 m² |
| Bebygget | 58 m² |
| Bolig | 116 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Enhedsanvendelse 130 | 116 m² | 3 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 10231304 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0751 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Andre organisationer og foreninger i.a.n. | 5 år | – |