Seneste Salg
50.000 kr.
februar 2002 • 362 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 879.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 865.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 50.000 kr. | 4. feb. 2002 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1927 |
| Ombygningsår | 2001 |
| Total | 103 m² |
| Bebygget | 103 m² |
| Bolig | 138 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 138 m² | 6 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2002 |
| Bebygget | 32 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 15 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5198926 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0575 | Gyldig |