Seneste Salg
1.399.840 kr.
oktober 1998 • 10.936 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.709.952 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.484.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.651.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.399.840 kr. | 5. okt. 1998 | |
| Skjult | tinglysning | 699.920 kr. | 5. okt. 1998 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1972 |
| Total | 155 m² |
| Bebygget | 155 m² |
| Bolig | 128 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 128 m² | 5 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 33 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 14 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5301034 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0259 | Gyldig |