Seneste Salg
2.770.000 kr.
maj 2024 • 22.893 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Skjult | tinglysning | 2.770.000 kr. | 25. maj 2024 | |
| – | vurdering | 2.681.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.725.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.075.000 kr. | 7. mar. 2006 |
| Anvendelse | Række-, kæde- og klyngehus |
| Opførelsesår | 1984 |
| Total | 74 m² |
| Bebygget | 74 m² |
| Bolig | 121 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Række-, kæde- og klyngehus | 121 m² | 3 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1984 |
| Bebygget | 19 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1987 |
| Bebygget | 9 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Glas |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1987 |
| Bebygget | 14 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5400252 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0400 | Gyldig |