Seneste Salg
1.295.000 kr.
juli 2025 • 10.615 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Skjult | tinglysning | 1.295.000 kr. | 7. jul. 2025 | |
| – | vurdering | 853.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 1.195.000 kr. | 19. jun. 2023 | |
| – | vurdering | 821.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 460.000 kr. | 11. jul. 1991 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1976 |
| Total | 122 m² |
| Bebygget | 122 m² |
| Bolig | 122 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 122 m² | 5 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2008 |
| Bebygget | 6 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1980 |
| Bebygget | 28 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5260342 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0580 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Andre organisationer og foreninger i.a.n. | 12 år | – |