Seneste Salg
775.000 kr.
juni 1978 • 5.099 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 5.011.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 4.860.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 775.000 kr. | 17. jun. 1978 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1986 |
| Ombygningsår | 2013 |
| Total | 152 m² |
| Bebygget | 152 m² |
| Bolig | 152 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 152 m² | 5 |
| – | Ukendt bygning | 26 m² | 1 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1999 |
| Bebygget | 29 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1986 |
| Bebygget | 19 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Grundvandsdybde | Høj påvirkning |
Luftkvalitet (PM2.5) | Høj påvirkning |
Kysterosion | Høj påvirkning |
Pesticid-følsomhed | Høj påvirkning |
Kulstofrig lavbund | Høj påvirkning |
Dage med højt grundvand | Høj påvirkning |
Stormflod | Høj påvirkning |
Skybrud | Moderat påvirkning |
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2435376 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0306 | Gyldig |
| Navn | Type | Dato | |
|---|---|---|---|
| Kommuneplan Odsherred 2021-2033 | Kommuneplan | 21. dec. 2021 | |
| BBR-oplysninger | Stamdokument | – | |
| SKAT Ejendomsvurdering | Stamdokument | – | |