Seneste Salg
220.000 kr.
juli 1993 • 3.333 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 876.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 850.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 220.000 kr. | 6. jul. 1993 | |
| Skjult | tinglysning | 110.000 kr. | 6. jul. 1993 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1972 |
| Ombygningsår | 2006 |
| Total | 74 m² |
| Bebygget | 74 m² |
| Bolig | 66 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 66 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 10 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Andet materiale |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 10 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Andet materiale |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Grundvand (fremtidsprognose) | Høj påvirkning |
Luftkvalitet (PM2.5) | Høj påvirkning |
Kysterosion | Høj påvirkning |
Pesticid-følsomhed | Høj påvirkning |
Kulstofrig lavbund | Høj påvirkning |
Stormflod | Høj påvirkning |
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4075758 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0779 | Gyldig |
| Navn | Type | Dato | |
|---|---|---|---|
| Kommuneplan 2024 - 2036 | Kommuneplan | 6. apr. 2024 | |
| BBR-oplysninger | Stamdokument | – | |
| SKAT Ejendomsvurdering | Stamdokument | – | |
| OIS Ejendomsskat | Stamdokument | – | |
| Tingbogsattest | Stamdokument | – |