Seneste Salg
2.650.000 kr.
juni 2016 • 13.384 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.681.612 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 4.885.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 4.774.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.650.000 kr. | 30. jun. 2016 | |
| Skjult | tinglysning | 349.000 kr. | 30. jun. 2016 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2003 |
| Total | 260 m² |
| Bebygget | 260 m² |
| Bolig | 198 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 198 m² | 6 |
| – | Ukendt bygning | 33 m² | 2 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8466991 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0727 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Køb og salg af egen fast ejendom | 6 år til nu | – |