Seneste Salg
165.000 kr.
august 2021 • 864 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.856.596 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.163.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 1.141.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 165.000 kr. | 27. aug. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 1.800.000 kr. | 18. apr. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 12.500.000 kr. | 18. apr. 2018 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1974 |
| Ombygningsår | 1990 |
| Total | 136 m² |
| Bebygget | 136 m² |
| Bolig | 191 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Andet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 191 m² | 7 |
| Anvendelse | Maskinhus, garage mv. |
| Opførelsesår | 1996 |
| Total | 894 m² |
| Bebygget | 894 m² |
| Etager | 1 |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Maskinhus, garage mv. | 894 m² | – |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1976 |
| Ombygningsår | 1986 |
| Bebygget | 303 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1977 |
| Ombygningsår | 1990 |
| Bebygget | 471 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1991 |
| Bebygget | 1469 m² |
| Etager | 1 |