Seneste Salg
518.500 kr.
december 2017 • 4.321 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 782.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 770.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 518.500 kr. | 31. dec. 2017 | |
| Skjult | tinglysning | 500.000 kr. | 19. dec. 2013 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1966 |
| Total | 120 m² |
| Bebygget | 120 m² |
| Bolig | 120 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 120 m² | 6 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 28 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5198078 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0575 | Gyldig |