Seneste Salg
19.700.000 kr.
april 2022 • 127.922 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 543.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 555.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 19.700.000 kr. | 13. apr. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 38.250.000 kr. | 1. jan. 2017 | |
| Skjult | tinglysning | 3.610.288 kr. | 1. jan. 2017 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1933 |
| Total | 98 m² |
| Bebygget | 98 m² |
| Bolig | 154 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 154 m² | 5 |
| Anvendelse | Anden bygning til landbrug mv. |
| Opførelsesår | 1933 |
| Total | 280 m² |
| Bebygget | 280 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Anden bygning til landbrug mv. | 406 m² | – |
| Anvendelse | Maskinhus, garage mv. |
| Opførelsesår | 1933 |
| Total | 65 m² |
| Bebygget | 65 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Maskinhus, garage mv. | 65 m² | – |
| Type | Påvirkning |
|---|---|