Seneste Salg
320.000 kr.
februar 2019 • 3.019 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 774.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 812.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 320.000 kr. | 7. feb. 2019 | |
| Skjult | tinglysning | 150.000 kr. | 15. nov. 2018 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1902 |
| Total | 127 m² |
| Bebygget | 127 m² |
| Bolig | 106 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 106 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2014 |
| Bebygget | 28 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1995 |
| Bebygget | 9 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2011 |
| Bebygget | 16 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 31 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2010 |
| Bebygget | 16 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Driftstatus 10 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1950 |
| Bebygget | 11 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Driftstatus 10 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|