Seneste Salg
2.995.000 kr.
juni 2022 • 16.016 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.401.156 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.743.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 2.995.000 kr. | 27. jun. 2022 | |
| – | vurdering | 2.943.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.310.000 kr. | 15. jul. 2013 | |
| Skjult | tinglysning | 770.000 kr. | 15. jul. 2013 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1974 |
| Ombygningsår | 1992 |
| Total | 99 m² |
| Bebygget | 99 m² |
| Bolig | 187 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 187 m² | 5 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1993 |
| Bebygget | 38 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2312474 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0270 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Anden forretningsservice i.a.n. | 7 år | – | |
| Andre organisationer og foreninger i.a.n. | 6 år | – |