Seneste Salg
600.000 kr.
juni 2020 • 8.696 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.031.964 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 963.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 935.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 600.000 kr. | 25. jun. 2020 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1973 |
| Total | 54 m² |
| Bebygget | 54 m² |
| Bolig | 69 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 69 m² | 4 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2002 |
| Bebygget | 21 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4422385 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |