Seneste Salg
190.000 kr.
oktober 1994 • 1.397 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 521.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 505.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 190.000 kr. | 3. okt. 1994 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1960 |
| Total | 82 m² |
| Bebygget | 82 m² |
| Bolig | 136 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 136 m² | 5 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2423618 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0306 | Gyldig |