Seneste Salg
13.488.630 kr.
januar 2007 • 93.025 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.963.010 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 13.488.630 kr. | 1. jan. 2007 | |
| Skjult | tinglysning | 13.488.630 kr. | 7. maj 2003 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1970 |
| Total | 145 m² |
| Bebygget | 145 m² |
| Bolig | 145 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 145 m² | 5 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1970 |
| Bebygget | 25 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5706437 | Ejerbolig | Region | 0657 | Gyldig |